Jesteś tutaj: E-kolka.com.pl » Regulamin archiwalny - do 24.12.2014

Regulamin archiwalny - do 24.12.2014

Aktualna wersja regulaminu: http://e-kolka.com.pl/pomoc/11/regulamin/


OGÓLNE POSTANOWIENIA

1. Internetowy Sklep www.e-kolka.com.pl należy do firmy:

Centrum Produkcji i Dystrybucji Sebastian Mohl,

adres: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Bratków 1A,

NIP: 5471901343,  REGON: 242876503 ,

UE VAT ID: PL5471901343,

Wpis do ewidecji działalności gospodarczej w Bielsku-Białej

Główny zakres działalności wg PKD: 45.31.Z, 45.32.Z, 45.40.Z,
46.71.Z, 46.90.Z, 47.30.Z, 47.91.Z, 47.19.Z, 49.41.Z

 

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIENIA

2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. www.E-kolka.com.pl zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.


3. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepowych i przesłanie go do E-kolka.com.pl . Istnieje również możliwość składania zamówienia telefonicznie, e-mailem lub faksem - podając wybrane towary oraz wszelkie dane kontaktowe.


4. Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".


5. Po złożeniu przez Użytkownika zamówienia na stronach E-kolka.com.pl , otrzyma on, na podany w formularzu adres e-mail, automatyczną odpowiedź z serwisu E-kolka.com.pl potwierdzającą przyjęcie zamówienia. E-kolka.com.pl zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.


6. E-kolka.com.pl w każdym wypadku zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia lub braku zamówionego towaru (w przypadku przedpłaty zwrot kwoty następuje do 7 dni roboczych).


7. Realizacja zamówienia rozpocznie się najpóźniej w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia, zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane.


8. W razie wątpliwości przyjmuje się, że umowa sprzedaży została zawarta z chwilą rozpoczęcia realizacji zamówienia.


9. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego E-kolka.com.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki.


10. E-kolka.com.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy produktów (ceny, zdjęcia, parametry techniczne) były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. W przypadku (możliwej) zmiany ceny produktu lub parametrów technicznych, dział Obsługi Klienta jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania Klienta i ustalenia losów zamówienia.


11. E-kolka.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.


12. E-kolka.com.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.


13. Maksymalny czas realizacji zamówienia (do wysłania przesyłki do Użytkownika) wynosi 7 dni. (Chyba że towar jest produkowany lub przygotowywany indywidualnie wg potrzeb Klienta, czyli "na zamówienie"- wtedy czas realizacji jest podany w opisie towaru i konsultowany z Kupującym). Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską (do 3 dni) lub przez firmy kurierskie Pocztex, GLS oraz Fedex (do 3 dni). UWAGA: Podane terminy dotyczą dni roboczych.


14. Klient powinien w obecności kuriera (paczki pobraniowe po wcześniejszym opłaceniu) sprawdzić zawartość paczki pod kątem uszkodzeń w trakcie transportu. Jeżeli Kupujący stwierdzi takie uszkodzenie, należy w obecności kuriera sporządzić protokół reklamacyjny. W przypadku przesyłki kurierskiej, sporządzenie protokołu reklamacyjnego przy odbiorze przyśpiesza rozpatrzenie roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.


15. E-kolka.com.pl pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt pakowania i przesłania przesyłki do Klienta, z którą Użytkownik może zapoznać się w każdej chwili na stronie http://www.e-kolka.com.pl/pomoc/14/koszty-i-sposoby-dostawy/


16. E-kolka.com.pl może w ramach promocji zawiesić pobieranie zryczałtowanej opłaty, umieszczając stosowną informację na stronach www.E-kolka.com.pl

 

GWARANCJE I REKLAMACJE

17. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy kupna lub wymiany towaru na inny dostępny w E-kolka.com.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar powinien zostać zwrócony w stanie nie noszącym oznak użytkowania, najlepiej oryginalnie zapakowany, za pośrednictwem Poczty Polskiej (Paczka ekonomiczna, bez pobrania) . E-kolka.com.pl prosi także o dołączenie dowodu sprzedaży (paragon lub faktura) oraz wypełnionego Formularza Zwrotu Towaru dostępnego TUTAJ.

Klientowi przysługuje prawo do składania reklamacji.

UWAGA: E-kolka.com.pl nie odbiera paczek za pobraniem oraz na koszt odbiorcy.

               Towary wykonanie na zamówinie nie podlegaja zwrotowi.

               Nie ponosimy odpowiedzialnosci za towar po jego odebraniu bez zastrzerzeń i szkód wynikłych z niewłasciwego transportu, ocynkowania itp.


18. Dodatkowo sklep E-kolka.com.pl korzysta z Europejskiego Kodeksu Postępowania w Handlu Elektronicznym. Kodeks jest dostępny Tutaj. Pozostałe roszczenia są rozpatrywane zgodnie z "ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ".


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

19. Zakładając konto w E-kolka.com.pl Klient wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Centrum Produkcji i Dystrybucji Sebastian Mohl Swoich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, w szczególności z Ustawą o ochronie danych osobowych. Klient ma prawo wglądu do Swoich danych oraz ich poprawienia lub usunięcia. Administratorem danych osobowych jest: Centrum Produkcji i Dystrybucji Sebastian Mohl, adres: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Bratków 1A


Brak informacji o przeglądanych produktach.