Koła do kosiarek

Kółka do kosiarki

Produkty: 1 - 30 z 52
Sortowanie:

W naszej ofercie znajdziecie Państwo koła do kosiarek. Każde nasze koło do kosiarki zostało wykonane z czarnego poliamidu i ma oponkę z czarnej gumy. Dla państwa wygody i łatwości doboru kół, posiadamy najmniejsze koła do kosiarek od średnicy zewnętrznej 12,5 cm do największych kół o średnicy 30 cm. Koła do kosiarek ułozyskowane posiadamy w rozmiarach średnic 17,5 cm, 20 cm oraz 30 cm. Koła do kosiarek bez łożysk są dostępne w rozmiarach średnic 12,5 cm , 15 cm , 17,5 cm oraz 20 cm.

Koła do kosiarek – ważniejsze niż myślisz!

Nawet najlepszej jakości kosiarka może być bezużyteczna, jeśli jej koła nie będą w pełni funkcjonalne. W końcu to integralny element jej konstrukcji, dzięki któremu się porusza i tym samym pozwala na dotarcie do każdego skrawka trawnika w sposób skuteczny i bezpieczny.

Jednak rzadko kiedy producent kosiarek zapewnia zapasowe koła – zwykle to zadaniem jej właściciela jest pilnowanie stanu kół i reagowanie, gdy okaże się, że wykazują już zbyt wysoki stopień zużycia.

W tym miejscu z pomocą pojawia się nasza oferta – kółka do kosiarek o różnych rozmiarach, właściwościach i parametrach. Jesteśmy przekonani, że wśród tej bogatej oferty każdy z naszych Klientów znajdzie dokładanie takie koła do kosiarek, jakich szuka – dzięki czemu nie będzie żadnych przestojów w pracach ogrodowych, a sama jakość oferowanych przez nas produktów sprawi, że obowiązki staną się wręcz przyjemniejsze i łatwiejsze w realizacji.

Jakie koła do kosiarek wybrać?

W szerokiej ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć kół do kosiarek w tak licznym wyborze, aby każdy mógł znaleźć te idealnie dopasowane do swojej kosiarki. Jednym z naszych bestsellerów są kółka do kosiarki łożyskowane o znamienitych właściwościach. Od dopuszczalnego obciążenia, po szerokość piasty – wszystko jest tak przemyślane, by służyć z danym sprzętem jak najlepiej i najbardziej wydajnie.

Innym popularnym wyborem z naszego asortymentu są kółka bez łożysk – tak samo dopracowane z myślą o tym, by zaskoczyć swoich klientów jakością, wytrzymałością i solidnością. Zachęcamy też do zapoznania się z kategorią, w której znajdują się kółka z zestawem montażowym. Nasza oferta jest naprawdę kompleksowa, więc nie mogło w niej zabraknąć elementów uzupełniających funkcjonalność sprzedawanych produktów. Są to akcesoria do kosiarek wszelkiej maści - od śrub po wysysarki do oleju.

Z nami znajdziesz bez problemu, koła do kosiarki których szukasz!

Aby każdy z naszych Klientów nie tracił czasu na mozolne wyszukiwanie odpowiednich kółek, przygotowaliśmy całą gamę filtrów, które ułatwiają decyzję zakupową. Znajdą je Państwo po lewej stronie. Zaczynając od określenia dopuszczalnego obciążenia, aż po konkretny numer łożyska – pozwalamy na bardzo sprecyzowane uściślenie kryteriów, pozwalających na idealny zakup.

Dodatkowe filtry, które można wykorzystać w poszukiwaniach: średnica koła, średnica otwory w piaście, rodzaj łożyska czy też szerokość bieżni i piasty. Z tak kompleksowymi filtrami każdy znajdzie dokładnie takie kółka do kosiarek. Oczywiście też w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zawsze można się z nimi zwrócić do nas.