Kółka meblowe

Kółka meblowe

Produkty: 1 - 30 z 168
Sortowanie:

Koła meblowe są to najmniejsze koła ich średnice są w przedziale od fi.30mm do fi.75mm oraz fi.125mm. Koła meblowe przenoszą odpowiednio obciążenia od 20 do 30 kg oraz 80 kg.Koła meblowe są w dwóch rodzajach tworzywowe lub tworzywowe z oponka szara gumową i można je stosować w obudowach skrętnych, stałych oraz skrętnych z trzpieniem lub otworem. Koła meblowe tworzywowo-gumowe pokryte szara oponką gumową nie rysują powierzchni po której się poruszają.

Kółka meblowe – jest w czym wybierać!

Z myślą o naszych Klientach, przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór kółek meblowych – dzięki czemu absolutnie nikt nie będzie miał problemu z ich odpowiednim dopasowaniem. Bez względu na to czy potrzebna są Państwu kółka meblowe w obudowach skrętnych czy stałych – zapewniamy do nich łatwy dostęp. Co więcej, bez względu na to, na które z nich Państwo ostatecznie postawią – w każdym przypadku, zamawiając właśnie u nas można mieć pewność, co do ich jakości, solidności i wytrzymałości.

Sprawdzą się nawet w przypadku mebli w obszarach bardzo dużego użytkowania, jak środowisko biurowe. Dajemy również dostęp do kółek meblowych bez obudowy – wszystko zgodnie z życzeniem i preferencjami.

Kółka meblowe w obudowie skrętnej – dobry wybór

Największą popularnością w naszej ofercie cieszą się kółka meblowe w obudowie skrętnej. Jednak osoby, które mają do czynienia z tym produktem po raz pierwszy, mogą czuć się nieco zdezorientowane patrząc na to, jak wielki ich wybór oferuje nasz sklep z kółkami. To dlatego podzieliliśmy kółka meblowe skrętne na przyjazne w nawigacji podkategorie, dzięki którym odnalezienie tych potrzebnych zajmie dużo mniej czasu i będzie o wiele łatwiejsze.

W szerokim wyborze kółek meblowych w obudowie skrętnej nie brakuje tych wzbogaconych w różnorodne elementy, takie jak: trzpień, otwór bądź hamulce. Kółka meblowe w obudowach skrętnych z hamulcem z racji swojej oczywistej funkcjonalności są prawdziwym bestsellerem. Mo zna jednak i w tej kwestii nieco polawirować z wyborem, bowiem w naszym asortymencie są zarówno kółka meblowe w obudowach skrętnych z otworem i hamulcem, jak i w wersji z trzpieniem zamiast otworu.

Wybór kółek meblowych – służymy fachowym doradztwem!

Biorąc pod uwagę wszystkie wyżej wymienione informacje, jak również obfitość naszej oferty – przypominamy, że w razie jakichkolwiek wątpliwości co do tego, które kółka do mebli z naszej oferty wybrać, zawsze można się skontaktować z jednym z naszych konsultantów. Znamy nasza ofertę w każdym szczególe i w związku z tym, chętnie dzielimy się wiedzą na jej temat, aby mieć 100% pewność, że każdy kupujący u nas Klient będzie maksymalnie usatysfakcjonowany z zakupu, a wybrane przez niego kółka – idealnie kompatybilne z meblami, których integralną częścią się staną.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zachęcić do skorzystania z naszej oferty kółek meblowych, a w razie dowolnych pytań związanych z asortymentem, serdecznie zachęcamy do kontaktu – telefonicznego bądź za pośrednictwem e-mail.