Rolka alum-poliuret. d=80x80 mm

Brutto: 82,91 PLN
Netto: 67,41 PLN VAT 23%

24 h

RAP-80-80

- +

Rolka do wózków paletowych składa się z aluminiowego korpusu trwale połączonego z bieżnią poliuretanową o twardości 92°Shore’a, o bardzo wysokim komforcie jazdy i niewielkim oporze toczenia. Rolka aluminiowo-poliuretanowa stosowana jest głównie w wózkach paletowych przeznaczonych do pracy na równych i gładkich powierzchniach. Pełna poliuretanowa opona nie niszczy posadzki. W rolce zastosowano łożysko kulkowe.

Poliuretan jest wysokiej jakości materiałem, który dzięki wysokim modułom sprężystości i sztywności, charakteryzuje się wysoką nośnością. Ma małe odkształcenia trwałe, szczególnie nadaje się na bieżnik. Rolka aluminiowo-poliuretanowa charakteryzuje się dużą wytrzymałością na obciążenia, są niewrażliwe na zabarwienia. Cichobieżne, absorbują drgania i uderzenia.

Rolkę aluminiowo poliuretanową można stosować w temperaturach od -20°C do +70°C. Cechuje ją duża odporność na smary, oleje naturalne, benzyny oraz rozpuszczalniki, co zwiększa jej możliwości zastosowania. Poziom głośności użytkowania oraz stopień ochrony podłoża rolki aluminiowo-poliuretanowych ocenia się na dobry.

 

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA:

  •     średnica rolki: 80mm
  •     średnica otworu: 20 mm
  •     szerokość rolki: 80 mm
  •     łożysko: kulkowe /2x6204/
  •     nośność: 650 kg
Dopuszczalne obciążenie [kg]: 650
Średnica koła [mm]: 80
Średnica otworu w piaście [mm]: 20
Rodzaj łożyska: kulkowe
Szerokość bieżni [mm]: 80
Numer łożyska: 2x6204