Rusztowania możemy spotkac niemal przy wszystkich pracach budowlanych. Wszędzie tam, gdzie pozwalają na to warunki lokalne, należy w pierwszej kolejności stosować rusztowania robocze zamiast drabin.

Prace wykonywane na rusztowaniach to prace na wysokościach i jako takie są szczególnie narażone na wypadki pracowników i osób postronnych. Dlatego tak ważne jest aby każde rusztowanie było montowane i przedewszystkim usadowione w sposób poprawny i zapewniający bezpieczęństwo.

Rusztowanie oparte może być na zestawie kołowym umożliwiającym przesuw lub podstawie rusztowania ,która nie ma możliwości przesuwu.

Oczywiście zestawy kołowe, oparte na kołach metalowo-gumowych, do rusztowań są lepszym rozwiązaniem ponieważ pozwalają na przemieszczanie rusztowań bez konieczności ich rozmontowywania .

Nasza firma zapewnia Państwu podstawy do rusztowań z regulacją wysokosci oraz oparte na nich zestawy kołowe z regulacją wysokosci jak i zestawy kołowe bez regulacji wysokosci .

Reasumując oferujemy podstawy do rusztowań o srednicach trzpieni fi.26mm , fi.32mm oraz fi.42mm. i montując do w.w. podstaw koła metalowo-gumowe w obudowach skrętnych uzyskujemy zestawy kołowe z regulacja wysokości.

Zestawy kołowe bez regulacji wysokości maja trzpienie rurowy o średnicy Ø41 z blokadą śrubową.

Od Państwa potrzeb zależy które z Naszych podstaw i kół do rusztowań spełnią Państwa oczekiwania.