Centrum Produkcji i Dystrybucji Sebastian Mohl oferuje w ciągłej sprzedaży szeroką gamę  kół i zestawów kołowych zarówno w obudowach stałych , skrętnych, z trzpieniem czy z hamulcem; rolek tworzywowych i metalowych na rurę, na linę, na kątownik itp.; zestawów do rusztowań z trzpieniem oraz rurą; wózków bramowych oraz akcesoriów do bram przesuwnych.

Oferta zawiera także automaty do bram przesuwnych oraz automaty do bram skrzydłowych, szlabany i osprzęt (piloty, radia itp) od renomowanych POLSKICH producentów. 

Posiadamy także koła i zestawy montażowe do kosiarek, betoniarek, koszy na śmieci , walizek itp.

Naszą ofertę uzupełniają koła i zestawy kołowe dla przemysłu , m.in.: do posuwu, tandemy do bardzo dużych obciążeń, koła do piekarni odporne na wysoką temperaturę, a także szeroka gama kółek meblowych tworzywowych oraz tworzywowo-gumowych. 

Posiadamy także zaślepki i nasadki tworzywowe na profile okrągłe, prostokątne oraz kwadratowe, a także odwodnienia liniowe wraz  akcesoriami.

 

Oferujemy także regenerację kół i bieżni, czyli oblewanie poliuretanem wg wskazanych parametrów. Poliuretanem można zregenerować zarówno typowe jak i nietypowe koła, rolki, bieżnie czy wałki.

Poliuretan jest znacznie wytrzymalszy niż guma czy poliamid, dodatkowo jest odporny na ścieranie, chemikalia, nie starzeje się. Dzięki łatwej topliwości poliuretanu, można regulować jego twardość podczas procesu produkcji. 

Uzupełnieniem Naszej oferty jest sprzedaż hurtowa do sklepów i serwisów ogrodniczych, zakładów pracy i przedsiębiorstw.  

Zapraszamy do współpracy, oferujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

ZAPRASZAMY DO SKLEPU FIRMOWEGO W BIELSKU-BIAŁEJ:

ul. Stażystów 40/2, 43-346 Bielsko-Biała

Mapka-dojzdu