WÓZKI DO BRAM PRZESUWNYCH

W kategorii wózków do bram przesuwnych oferujemy wszystko co potrzebne do produkcji i budowy różnych wielkości bram przesuwnych . Znajdą tu Państwo wózki do profili bramowych 20x20 ,30x30,40x40 ,50x50 ,60x60 ,70x70, 80x80 oraz 90x100 . Wózki do bram przesuwnych możemy zaproponować zarówno z rolkami tworzywowymi jak i metalowymi .W wózkach bramowych stawiamy na najwyższą jakość i bezawaryjność . Dajemy możliwość dokupienia wszystkich akcesorii do bram przesuwnych, dzięki którym możecie Państwo rozbudować swoje bramy dlatego w innych kategoriach znajdują się między innymi napędy do bram .Jako nowość możecie Państwo zakupić automat zamontowany od razu w słupku bramowym. Większość produktów jest dostępna od ręki i wysyłane w 24 h

Wózki do bram przesuwnych, wiszących itp. do wszystkich rodzajów profili bramowych

Podkategorie

 • Wózki do bram przesuwnych

  W tej kategorii znajdują się wózki do bram przesuwnych do profili półzamkniętych o wymiarach 20x20mm do 100x90mm.

  Warto pamiętać, iż wymiary profili bramowych mierzy się po zewnątrz.

  Produkowane przez Nas wózki dostępne są w wielu wariantach: z regulacją wysokości, bez regulacji, wahliwe, stałe, z rolkami metalowymi oraz niezwykle wytrzymałymi rolkami poliamidowymi (tworzywowymi).

 • Wózki do bram...

  Oferujemy wózki do bram podwieszanych zbudowanych na różnej wielkości profilach bramowych od 20x20mm  do 80x80mm. Wózki posiadają rolki tworzywowe (poliamidowe ) oraz metalowe.

  Oferowane przez Naszą firmę wózki posiadają płaskownik do montażu lub gwint.

 • Zestawy wózków do...

  Dla Państwa wygody proponujemy gotowe zestawy wózków do bram przesuwnych. Każdy zestaw zawiera: wózek wahliwy, wózek stały, rolkę prowadzącą, rolkę stabilizującą, gniazdo najazdu oraz zaślepkę do profila bramowego.

 • Zestawy do drzwi...

  Gotowe zestawy wózków do bram przesuwnych oraz wiszących pomogą w szybkim doborze odpowiednich produktów do budowy bramy. Zestawy zawierają profile, wózki, zaślepki i rolki niezbędne do prawidłowego montażu konstrukcji bramowych. Zestawy do bram podwieszanych oparte są na profilach półzamkniętych.

 • Wózki odporne na...

  Wózki odporne na wysoką temperaturę mają zastosowanie w zakładach przemysłowych, piekarniach, hutach i wszędzie tam, gdzie panuje podwyższona temperatura otoczenia.

Aktywne filtry